Zamówienia online

Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
25 stycznia 2022
Neurodydaktyka: Jak wykorzystać porażki ucznia w drodze do jego sukcesu?
17 lutego 2022
Show all

20.00

Certyfikat dla uczestników szkolenia: Jak komunikować swoje potrzeby i emocje w kontekście budowania prawidłowych relacji w rodzinie? z dnia 08.02.2022

Prowadząca: mgr Barbara Budner – pedagog, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji w nurcie systemowo–ericksonowskim w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w Poznaniu, Zastępca dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyninie, trener szkolący kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej według standardów Programu PRIDE, trener prowadzący programy korekcyjno–edukacyjne dla osób stosujących przemoc w rodzinie, entuzjastka pracy z ciałem (masaż Dotyk Motyla, proces Access Bars).

Program szkolenia:

1. Potrzeby – czym są i o czym nas informują?
  2. Jak mówić o potrzebach?
  3. Jakie potrzeby kryją się za naszymi zachowaniami?
  4. Emocje – czym są i kto za nie odpowiada?
  5. Mapa empatycznej komunikacji ułatwiająca budowanie relacji w rodzinie.

Nie pamiętasz hasła?