Certyfikowane szkolenia

Superwizja oraz wsparcie rozwoju zawodowego

500.00 

Termin: 24.07.2024r. godz. 16.00-21.00

Miejsce: online – Microsoft Teams

Prowadząca: mgr Maria Rotkiel – psycholog, terapeutka, trenerka motywacyjna, mówczyni inspirująca, w 2006r. uzyskała Completion Certificate Oxford Course in Cognitive Behavioural Therapy, w 2008r. uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej zgodnie ze standardami European Association for Cognitive and Behavioural Therapies…  Więcej

Brak w magazynie

  1. Termin: 24.07.2024r. godz. 16.00-21.00

Miejsce: online – Microsoft Teams

Prowadząca: mgr Maria Rotkiel – psycholog, terapeutka, trenerka motywacyjna, mówczyni inspirująca, w 2006r. uzyskała Completion Certificate Oxford Course in Cognitive Behavioural Therapy, w 2008r. uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej zgodnie ze standardami European Association for Cognitive and Behavioural Therapies. Dyplomowana Specjalistka Public Relations, trenerka rozwoju zawodowego i osobistego, doradca biznesowy. Specjalizuje się w terapii rodzinnej, terapii par, terapii dzieci i młodzieży. Od ponad 20 lat  prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz  systemowym i motywacyjnym. Prowadzi m.in. terapię uzależnień, terapię zaburzeń nastroju i terapię rodzinną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz emocjami, treningi rozwoju kompetencji zawodowych oraz szkolenia pedagogów i nauczycieli, warsztaty interwencji kryzysowej, terapii poznawczo – behawioralnej, terapii grupowej oraz terapii par i rodzinnej. Autorka poradników psychologicznych, ekspert w mediach oraz kampaniach społecznych.

Charakterystyka szkolenia: 5-godzinne spotkanie w kameralnych grupach pozwoli porozmawiać na temat planów, dylematów, celów zawodowych uczestników oraz kwestii związanych z karierą i rozwojem. W trakcie szkolenia uczestnicy przeprowadzą na sobie elementy treningu rozwoju zawodowego w obszarze pracy psychologa. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytań i omówienia najważniejszych dla siebie kwestii zawodowych.

Program:

1. Cele i dylematy rozwojowe współczesnego terapeuty.

2. Aktualne wyzwania zawodowe.

3.Trening rozwoju zawodowego w obszarze pracy psychologicznej.

4. Kariera i rozwój.

5. Wsparcie w dążeniu do rozwoju zawodowego psychologa.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w 5-godz. szkoleniu z Marią Rotkiel.

Cena: 500zł/os. Liczba miejsc ograniczona.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia do 7 dni przed planowanym terminem realizacji szkolenia w przypadku nie zebrania się odpowiednio licznej grupy.