Certyfikowane szkolenia

Problemy w uczeniu się a zburzenia integracji sensorycznej

20.00

Zaburzenia integracji sensorycznej mają podłoże neurologiczne, to znaczy że nasz mózg nieprawidłowo przetwarza informacje dostarczane przez nasze zmysły. Ciało błędnie interpretuje bodźce z otoczenia takie jak: dźwięki, dotyk, ruch. Dziecko jest przeciążone nadmiarem lub niedostatkiem bodźców, dlatego często nie potrafi poradzić sobie z regulacją swoich emocji, ma niskie poczucie wartości, niską samoocenę, często bez żadnego widocznego powodu wpada w złość, płacz, czy gniew. Problemy sensoryczne mogą powodować trudności w podstawowych, codziennych czynnościach jak na przykład ubieranie, jedzenie, czy utrzymanie porządku. Często obserwujemy też problemy w uczeniu się, zapamiętywaniu czy uwadze. Jeżeli chcesz zrozumieć jak funkcjonuje dziecko i jak możesz mu pomóc to serdecznie zapraszam Cię na mój webinar.

Prowadząca webinar: mgr Ewa Plura

Zamawiając ten produkt otrzymujesz:

• dostęp do wideo-zapisu szkolenia
  • certyfikat w formacie PDF