Do konferencji pozostało:
dni
godzin
minut
sekund
O konferencji
Udział w konferencji wzbogaci warsztat pracy uczestników oraz przyczyni się do pogłębienia wiedzy z zakresu zaburzeń psychicznych człowieka.
Każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu oraz weźmie udział w losowaniu nagród niespodzianek.
W trakcie wydarzenia przewidziana jest przerwa kawowa oraz możliwość zapoznania się ofertą stoisk edukacyjnych i terapeutycznych.
Data: 16 marca 2024
Lokalizacja: Mercure Warszawa Ursus Station, ul. Cykady 2, 02-401 Warszawa
Zarejestruj się na konferencję
Nasi prelegenci
Maria Rotkiel
dr n. med. Anna Bańkowska-Łuksza
dr hab. n. o zdr. Edyta Rysiak
dr n. med. Joanna Rostkowska
mgr Maciej Wojdyna
mgr Zofia Domaradzka-Grochowalska
dr Karolina Mudło-Głagolska
Program
10.10 Wprowadzenie w problematykę
10.15 „Uśmiechnięta twarz depresji - różnorodność objawów depresji” – Maria Rotkiel
10.45 „Depresja, diagnozy, postępow nie kliniczne i farmakoterapia” – dr n. med. Anna Bańkowska-Łuksza
11.15 „Życie to jest teatr” – dr hab. n. o zdr. Edyta Rysiak
11.45 „Wpływ zastosowania implantu ślimakowego na natężenie objawów depresji u chorych po 60 roku życia” – dr n. med. Joanna Rostkowska:
12.10 Przerwa kawowa, stoiska z literaturą
12.30 „Depresja w perspektywie szkolnej” – mgr Maciej Wojdyna
13.00 „W poszukiwaniu utraconego sensu” – mgr Zofia Domaradzka-Grochowalska
13.30 „Pasja harmonijna i pasja obsesyjna a zdrowie psychiczne. Wyniki badań własnych.” – dr Karolina Mudło-Głagolska
14.00 Zakończenie konferencji, loteria
Zarejestruj się na konferencję
Organizator
Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych w Warszawie - wyższa uczelnia niepubliczna, powstała w 2002 roku.
Misją Uczelni jest kształcenie zawodowe, przygotowujące absolwentów do prowadzenia różnorodnej działalności edukacyjnej, pedagogicznej, wychowawczej i profilaktycznej m. in. w szkołach, jednostkach i instytucjach edukacyjnych, zakładach wychowawczych, karnych i innych podmiotach publicznych i prywatnych.
W ostatnich latach obserwuje się wyraźny wzrost zapotrzebowania na specjalistów z dziedzin pedagogiki, psychologii, pomocy osobom niepełnosprawnym, rehabilitacji dzieci i dorosłych, doradztwa zawodowego oraz dziedzin dynamicznie rozwijających się naukowo i badawczo dotyczących autyzmu i różnorodnych terapii wspomagających rozwój osób dotkniętych chorobą. Ogromną wagę przykłada się nie tylko do eliminowania negatywnych przejawów życia społecznego, ale przede wszystkim do profilaktyki i zapobiegania wysokiemu ryzyku zagrożeń cywilizacyjnych. Zdobyte w Uczelni wykształcenie przygotowuje absolwenta do rozpoznawania i rozwiązywania problemów edukacyjnych, psychologicznych, pracy z dziećmi na każdym etapie ich rozwoju. Misją Uczelni jest także jest kształcenie absolwentów z umiejętnościami interpersonalnymi, ludzi komunikatywnych, otwartych na wyzwania XXI wieku, kreatywnych, asertywnych i jednocześnie osób z dużą dozą empatii jako ważnej cechy przyszłego i obecnego pedagoga. Absolwent Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych to osoba odważna, stawiająca czoła problemom współczesnego świata.
Szybki kontakt
konferencja@wsnp.edu.pl